Objednávka Watsu 3:

Watsu® 3    5.11 .- 10.11. 2024

Před kurzem WATSU®3 je nutné složit postupovou zkoušku z  WATSU®2 – „Mastery“ (skládá se kdykoli mezi kurzem Watsu 2 a Watsu 3 s lektorem).
Pokud zkoušku ještě nemáte, ozvěte se nám a můžeme domluvit termín.

Before the WATSU®3 course, it is necessary to pass the WATSU®2 progress exam - "Mastery" (it can be taken at any time between the Watsu 2 and Watsu 3 courses with a lecturer).
If you haven't taken the exam yet, contact us and we can arrange a date.

Kurz je určen budoucím profesionálům vodních terapií, obsahuje náročnější protahovací prvky, intuitivní práci, studenti se učí přizpůsobit každou terapii pro konkrétního klienta.

The course is intended for future water therapy professionals, it contains more demanding stretching elements, intuitive work, students learn to adapt each therapy for a specific client.

Lektor: Keli Procopio, Gianni De Stefani               Teacher: Keli Procopio, Gianni De Stefani

Cena: 15.200,- Kč                                                     Price: CZK 620 Euro
Cena při platbě předem: 13.200,- Kč                      Price when paying in advance: 550 Euro

Kurz se bude konat v nádherném prostředí u Lipenské přehrady v Amenity Hotel & Resort Lipno. Využít můžete luxusní wellness, skvělé služby celého resortu i mnoho aktivit v okolí - pro sebe nebo pro rodinu, kterou můžete vzít s sbou  :)
Z Českých Budějovic zařizujeme společnou dopravu do hotelu, ubytování je zajištěno od 4.11. večer, abychom 5.11. ráno mohli společně kurz zahájit.
Končit budeme 10.11. v odpoledních hodinách (17:00 - 18:00) a opět vás můžeme dopravit do Č.B.
Podrobnější informace k možnostem ubytování, jídel a všeho, co vás zajímá vám rádi zašleme e-mailem nebo odpovíme telefonicky. 

The course will be held in a wonderful environment by the Lipno dam at the Amenity Hotel & Resort Lipno. You can use the luxurious wellness, great services of the entire resort and many activities in the area - for yourself or for the family that you can take with you :)
We arrange shared transport from České Budějovice to the hotel, accommodation is provided from 4.11. evening so that 5.11. in the morning they could start the course together.
We will end on 10.11. in the afternoon (17:00 - 18:00) and again we can transport you to Č.B.
We will be happy to send you more detailed information on accommodation options, meals and everything else you are interested in by e-mail or answer by phone.

Těšíme se na Vás na tomto vyjímečném kurzu ve vyjímečném prostředí :)

We look forward to seeing you at this exceptional course in an exceptional environment :)

Watsu Czech ve spolupráci s Aquahealing            Watsu Czech in cooperation with Aquahealing

www.info@watsu-czech.cz 

Potřebujete poradit?

Pokud si nevíte rady s vyplněním kontaktního formuláře, kontaktujte nás.