Spolupracujeme

Členy a Partnery spolku Watsu Czech CZ z.s. jsou terapeuti a studenti z celé České republiky i Slovenska. V rámci našeho spolku se snažíme o pomoc a vzájemnou spolupráci i v praktické rovině. Společné využívání bazénů, tréninky, podpora i rady ohledně legislativy. Celý vzdělávací proces vyžaduje nejen hodně praxe, ale i osobní růst, ve kterém si chceme být vzájemně oporou.

Naším častým tématem je také vyhledávání bazénů vhodných pro praktikování Watsu a ostatních vodních terapií. Pokud o takovém bazénu víte, prosíme, kontaktujte nás, přivedem Watsu k Vám :)

Naše studenty můžete podpořit i tím, že se jim "svěříte do náruče" a věřte, že i to je velmi příjemná zkušenost! Studenti v rámci své praxe poskytují Watsu a ostatní vodní terapie zdarma, případně za příspěvek na nájem, nahřátí bazénu a další výdaje spojené s ošetřením, pracovat by měli s osobami bez významnějších zdravotních komplikací.
Terapeuti mají cenu stanovenou libovolně, dle vlastního uvážení, s ohledem na výši nákladů nutných na poskytnutí terapie.

Jejich přehled najdete zde…