Our goal is to offer quality services to our clients,
prospective and current students and therapists, to help those seeking...

Roman Nedvěd

lektor, terapeut


…..pracuji stále na několika projektech najednou, každému se snažím pomáhat, takže nic nestíhám…. …ani napsat profil ☺… ( to o mně napsala má kolegyně Zdenka, když jsem nedodal informaci o sobě na tento web v termínu …☺☺). Posledních třicet roků jsem působil v oblasti speciálních staveb, zvláště ve vodním stavitelství. V současné době pracuji na ekologických projektech, které souvisejí s vysokými úsporami vody a energiemi v souvislosti s vodou. Voda je součástí mne a je stále kolem mne.

Již od dětství miluji vodu v mnoha podobách, ale propadl jsem jí naprosto až někdy ve čtyřiceti letech mého života. Vždy, když se ponořím do vody, cítím silné zklidnění a pocit radosti. Ve vodě cítím tolik zvláštní síly, že jsem šťasten, když mohu všem okolo mne část té úžasné energie předávat.

Zdenka Jášová

lektor, terapeut


Mám to štěstí, že mohu dělat práci, která mě nesmírně baví, naplňuje, dává mi smysl. Každé setkání s lidmi mě obohacuje. Ať už jsou to naši studenti, klienti nebo další spolupracovníci, děkuji za ně.

Původně jsem pracovala jako fyzioterapeut, postupně jsem se zaměřila na děti jako instruktor plavání kojenců a batolat a instruktor dětských masáží a přes různé kurzy osobního rozvoje jsem se nakonec setkala s Watsu… Vlastně ne na konec, to byl začátek něčeho nového. Něčeho, co vám změní život…

Blog