Objednávka Tantsu 1:

 TANTSU - úvod do ZEN Shiatsu 23. - 28.10.2020

Vzhledem k opatřením, která s ohledem na epidemii covid-19 nastala, bude tento kurz odložen na začátek roku 2021. Předběžný termín je stanoven na 5.-10. 2. 2021. Pokud o kurzu uvažujete, dejte nám, prosím, vědět, budeme Vás aktuálně informovat.

TANTSU pochází ze Zen-Shiatsu a bylo inspirováno Haroldem Dullem. Je to podobná práce stělem jako při Watsu, tato terapie však osvobozuje tělo na zemi místo ve vodě. 

Studenti spojeni s dechem, budou prozkoumávat kreativní sled pozic a pohybů podobných józe ”Yoga-Contact-Stretching”. Naučíte se používat své tělo k protažení meridiánů, svalů a uvolňovat klouby, a při tom využívat energetické body, čakry. "TANTSU" session je volný styl, tanec i práce s tělem vedená dechem přijímajícího, čímž současně uvolňuje fyzické tělo a mysl a zárověň zvyšuje životní energii. Kurz je určen pro zájemce o studium Watsu a ostatních technik vodních terapií, maséry i pro každého, kdo pracuje s klienty s dotykem, nebo chce jako laik sdílet techniku s rodinou a přáteli.

TANTSU je zkušenost pro každého!  :)
 
Lektor:  Keli Procopio (WABA lektor - Itálie)

50 hodin kurzu

Cena: základní 13.000,- Kč

           při platbě předem 11.700,- Kč

Po přihlášení na kurz Vám bude zaslána faktura,sdělte nám prosím předem Vaše fakturační údaje.

Kurz bude probíhat v Českých Budjovicích, začneme v pátek (23.10.) v 16:00 hodin a končit budeme ve středu (28.10. - státní svátek) také v 16:00 hodin.

Potřebujete poradit?

Pokud si nevíte rady s vyplněním kontaktního formuláře, kontaktujte nás.