Objednávka Float Therapy 1, 2:

Float Therapy   1. a 2. stupeň            24. - 28. 11. 2023

Omlouvám se, kurz byl z vážných rodinných důvodů lektora přeložen na příští rok.
Věřme, že jej uskutečnme v co nejbližším termínu.

Lektor: Omer Shenar    Teacher Omer Shenar 

50 hodin                        50 hours

Cena: 14.000 ,- Kč                                       Price: (565 Eur)
Cena připlatbě předem: 12.990,- Kč         Price when paying in advance (526 EUR)

Tento nový kurz nám umožní vyzkoušet a naučit se nový způsob práce s tělem ve vodě. Do této doby byla Float Therapy vyučována v Izraeli, na Islandu, v Brazílii, ale v Evropě je stále novinkou. 
Konceptem je vytvoření aquaterapeutické skupiny se zachováním individuálního přístupu k jednotlivci. 
Výukový program byl založen v roce 2018 a jeho první dva stupně buvou poprvé vyučovány v ČR.

This new course will allow us to try and learn a new way of working with the body in water. Until now, Float Therapy has been taught in Israel, Iceland, Brazil, but it is still new in Europe.
The concept is to create an aquatherapy group while maintaining an individual approach to the individual.
The teaching program was founded in 2018 and its first two levels are being taught in the Czech Republic for the first time.

 Po staletí si Islanďané užívali léčivých vlastností vody a navazovali pevné spojení s vodou prostřednictvím každodenních výletů do termálních jezer a bazénů. "Floutování" bylo krásným doplňkem ke kultuře koupání na Islandu a otevřelo prostor relaxační pospolitosti ve vodě. Vytvořila se malá společenství, kde se lidé shromažďují, aby se vznášeli na hladině a užívali si hluboké zážitky ve vodě.
K této technice byly vyrobeny speciální nadnášecí doplňky tak, aby podporovaly nezávislé plavání v jakékoli formě vody jako způsob relaxace, snížení svalového a kosterního stresu, uvolnění emočního a duševního stresu a zlepšení celkového spojení těla a ducha.

Práce se 7 principy:​
Léčení celku / Zachování prostoru / Potřeby přijímajícího / Naslouchající ruce / Prvek vody / Inovace / Týmová práce

Výhodou této techniky je možnost pro jednoho terapeuta pracovat s několika klienty najednou. Poznáte nové možnosti práce ve vodě a zažijete jiný způsob relaxace a ponoření se sami do sebe.

Kurz se bude konat v nádherném prostředí u Lipenské přehrady v Amenity Hotel & Resort Lipno. Využít můžete luxusní wellness, skvělé služby celého resortu i mnoho aktivit v okolí - pro sebe nebo pro rodinu, kterou můžete vzít s sbou  :)
Z Českých Budějovic zařizujeme společnou dopravu do hotelu, ubytování je zajištěno od 23.11. večer, abychom 24.11. ráno mohli společně kurz zahájit.
Končit budeme 28.11. v odpoledních hodinách (17:00 - 18:00) a opět vás můžeme dopravit do Č.B.
Podrobnější informace k možnostem ubytování, jídel a všeho, co vás zajímá vám rádi zašleme e-mailem nebo odpovíme telefonicky. 

The course will be held in a wonderful environment by the Lipno dam at the Amenity Hotel & Resort Lipno. You can use the luxurious wellness, great services of the entire resort and many activities in the area - for yourself or for the family that you can take with you :)
We arrange shared transport from České Budějovice to the hotel, accommodation is provided from 23.11. evening so that 24.11. in the morning they could start the course together.
We will end on 28.11. in the afternoon (17:00 - 18:00) and again we can transport you to Č.B.
We will be happy to send you more detailed information on accommodation options, meals and everything else you are interested in by e-mail or answer by phone.

 https://www.omershenar.com/copy-of-faq-in-english

Těšíme se na setkání ve vodě :)

Potřebujete poradit?

Pokud si nevíte rady s vyplněním kontaktního formuláře, kontaktujte nás.