Objednávka Watsu pro těhotné:

Watsu pro těhotné 24. - 26.2.2023

 Lektor: Xavier Boisson (Francie)
Kurz bude veden v angličtině s překladem do češtiny

Tento kurz bude rozdělen do dvou bloků. První dva dny se zaměříme přímo na práci s těhotnými a třetí den přidáme práci s těhotnými páry - Watsu s oběma budoucími rodiči a jejich propojení.

Cílem tohoto kurzu je poskytnout vám nástroje potřebné k používání Watsu u těhotných žen. Zabývá se zvláště indikovanými pohyby, ale i speciálně upravenými pohyby..., specifickými indikacemi a kontraindikacemi v souvislosti s těhotenstvím a umožní Vám poskytnout cennou pomoc budoucím maminkám.
Uvidíme také, jak s Watsu můžeme pomoci zmírnit konkrétní bolest, pomoci zvládnout konkrétní psychické situace nebo také lépe podpořit a připravit budoucí maminky na tento velmi výjimečný okamžik života, kterým je narození jejich dítěte.

Druhá část tohoto školení vám má poskytnout metodu skupinové podpory pro těhotné rodiče.
Xavier se s vámi rád podělí o své dlouholeté zkušenosti v oblasti těhotenství. Watsu zůstává nejčastěji nejvýjimečnějším zážitkem tohoto tak mimořádného období.

 Cena kurzu: 5.650,- Kč 
23 hodin kurzu je studentům započítáno do WABA registru

Po přihlášení na kurz Vám bude zaslána faktura,sdělte nám prosím předem Vaše fakturační údaje.

Kurz bude probíhat v bazénu Městské Haly Modřice (Benešova 274, 664 42 Modřice) u Brna. Na místě budeme doplácet za nájem a nahřátí bazénu, cenu rozpočteme podle počtu studentů, předpolkádáme částku 500 - 1000,-/os/den.

Ubytování přímo v hale je možné až od soboty za 300,/noc nebo je v okolí několik hotelů a penzionů. Další podrobnosti Vám na požádání zašleme.

 Těšme se na Vás na tomto vyjímečném kurzu, který bude poprvé v ČR.

 

Potřebujete poradit?

Pokud si nevíte rady s vyplněním kontaktního formuláře, kontaktujte nás.