Objednávka Watsu pro těhotné:

Watsu pro těhotné 25. - 27.8.2022

Z vážných rodinných důvodů byl termín tohoto kurzu přeložen. O novém termínu vás budeme informovat, jakmile bude lektorem upřesněn. Děkujeme za pochopení a budeme se těšit na viděnou na tomto zajímavém kurzu :)

Lektor: Xavier Boisson (Francie)
Kurz bude veden v angličtině s překladem do češtiny

Tento kurz bude rozdělen do dvou bloků. První dva dny se zaměříme přímo na práci s těhotnými a třetí den přidáme práci s těhotnými páry - Watsu s oběma budoucími rodiči a jejich propojení.

Cílem tohoto kurzu je poskytnout vám nástroje potřebné k používání Watsu u těhotných žen. Zabývá se zvláště indikovanými pohyby, ale i speciálně upravenými pohyby..., specifickými indikacemi a kontraindikacemi v souvislosti s těhotenstvím a umožní Vám poskytnout cennou pomoc budoucím maminkám.
Uvidíme také, jak s Watsu můžeme pomoci zmírnit konkrétní bolest, pomoci zvládnout konkrétní psychické situace nebo také lépe podpořit a připravit budoucí maminky na tento velmi výjimečný okamžik života, kterým je narození jejich dítěte.

Druhá část tohoto školení vám má poskytnout metodu skupinové podpory pro těhotné rodiče.
Xavier se s vámi rád podělí o své dlouholeté zkušenosti v oblasti těhotenství. Watsu zůstává nejčastěji nejvýjimečnějším zážitkem tohoto tak mimořádného období.

 Cena kurzu: 5.650,- Kč 
23 hodin kurzu je studentům započítáno do WABA registru

Po přihlášení na kurz Vám bude zaslána faktura,sdělte nám prosím předem Vaše fakturační údaje.

Na místě ještě vždy doplácíme za nájem a vyhřátí bazénu, který rozpočteme podle počtu studentů a dnů (předpokládáme 300 - 600,- Kč na osobu/den).
Místo: Baby Centrum Šikulka, Rudolfovská 634, České Budějovice, www.sikulka.com

Začínat budeme ve čtvrtek v 17:00 a budeme pracovat do večerních hodin, další dny budeme začínat v 9:00 a končit bychom měli v sobotu kolem 18:00.  Případně můžete následující den pokračovat na kurzu Tandem Watsu :)

Podrobnější informace k možnostem ubytování, jídel a všeho, co vás zajímá vám rádi zašleme e-mailem nebo odpovíme telefonicky. 

   Kontakt:  Zdenka Jášová –  +420 777 109 692    , info@watsu-czech.cz

 

Potřebujete poradit?

Pokud si nevíte rady s vyplněním kontaktního formuláře, kontaktujte nás.