Objednávka TANDEM WATSU & EXPLORER PATH:

TANDEM WATSU & EXPLORER PATH   28. - 29.8.2022

Z vážných rodinných důvodů byl termín tohoto kurzu přeložen. O novém termínu vás budeme informovat, jakmile bude lektorem upřesněn. Děkujeme za pochopení a budeme se těšit na viděnou na tomto zajímavém kurzu :)

Lektor: Xavier Boisson ( Francie)

Tento kurz je určen pro studenty (s min. kurzem Watsu1) i pro Praktiky Watsu, kteří chtějí nabídnout svým klientům více možností, jak přijímat Watsu. Zažijete nové vlastní zkušenosti, poznáte sílu práce ve dvojici, zapoíte do práce svou intuici.

Xavier zažil mnoho tréninků s Haroldem ohledně Tandem Watsu a bude se s vámi moci podělit o své zkušenosti.
Věnovat se budeme také Watsu pro páry, ve kterém pracují 2 praktici a na konci sezení pár sbližují.

Harold Dull říká: „V roce 2010 jsem vyvinul a zaměřil se na Tandem Watsu, kde dva dávající pracují s jedním přijímajícím.
Dostávat Watsu z obou stran svého těla plněji zapojí přijímajícího. Zažijete intenzivnější péči a díky třetí osobě dávající oporu, je protažení silnější. Místo toho, aby energie skupiny proudila a vedla nás svou silou kolem bazénu, je přítomna a cirkuluje uvnitř skupiny, směřuje kamkoli je potřeba. Na konci sezení se často zvedá po páteři. Mnozí považují toto za nejmocnější formu Watsu.

Pro Watsu praktiky, kteří touží prozkoumávat dále, jsem využil sílu trojice, která Tandem Watsu otvírá, a vyvinul Cestu průzkumníka. Zde se setkávají tříčlenné týmy a kreativně zkoumají, co lze ve Watsu dělat. Lehkost a radost, se kterou všichni spolupracují, svědčí o síle Watsu vytvářet spojení.“

 Cena kurzu: 3.950,- Kč 
16 hodin kurzu je studentům započítáno do WABA registru

Po přihlášení na kurz Vám bude zaslána faktura,sdělte nám prosím předem Vaše fakturační údaje.

Na místě ještě vždy doplácíme za nájem a vyhřátí bazénu, který rozpočteme podle počtu studentů a dnů (předpokládáme 300 - 600,- Kč na osobu/den).
Místo: Baby Centrum Šikulka, Rudolfovská 634, České Budějovice, www.sikulka.com

Začínat budeme v neděli v 9:00, končit bychom měli v pondělí kolem 18:00.   

Podrobnější informace k možnostem ubytování, jídel a všeho, co vás zajímá vám rádi zašleme e-mailem nebo odpovíme telefonicky. 

   Kontakt:  Zdenka Jášová –  +420 777 109 692    , info@watsu-czech.cz

 

Potřebujete poradit?

Pokud si nevíte rady s vyplněním kontaktního formuláře, kontaktujte nás.