Objednávka Tantsu 2:

TANTSU 2 - pokročilý kurz pro budoucí Tantsu terapeuty   16.- 20. 9. 2022

 Pro velký úspěch kurzu Tantsu 1 v září 2021 se ná podařilo domluvit s lektorkou další termín této první části vzdělání a v návazností na to i kurz Tantsu 2 na září 2022!
Opět si v dopřejeme relax na suchu a doplníme mozaiku informací k úplnému vdělání Watsu terapeutů, tentokrát i s možností dokončit vzdělání Tantsu terapeuta :)

TANTSU prošlo v posledních letech vývojem, který umožňuje ucelené vzdělání pro Tanstu terapeuty v návaznosti na vzdělání pro vodní terapie, ale i samostatně pro kohokoli, kdo pracuje s tělem.
Vzhledem k tomu, že byl nově vyvinut celý vdělávací program, umožňujeme studentů, kteří se zúčastnili kurzu Tantsu 1 v minulých letech, opakování kurzu za poloviční cenu nebo jednodenní supervizi s lektorkou před kurzem Tantsu 2.


Studenti prohloubí své znalosti a schopnost napojit se na přijímajícího, pracovat intuitivně a nechat se vést srdcem v napojení na partnera. Nové pozice a možnosti protažení meridiánů, svalů a uvolnění kloubů, při tom využívání energetických bodů, čaker. "TANTSU" session je volný styl, tanec i práce s tělem vedená dechem přijímajícího, čímž současně uvolňuje fyzické tělo a mysl a zárověň zvyšuje životní energii.

TANTSU je zkušenost pro každého!  :)
 
Lektor:  Keli Procopio (WABA lektor - Itálie)

50 hodin kurzu

Cena: základní 13.000,- Kč

           při platbě předem 11.700,- Kč

Po přihlášení na kurz Vám bude zaslána faktura, sdělte nám prosím předem Vaše fakturační údaje.

Kurz bude probíhat v Českých Budjovicích, začneme v pátek (16.9.) v 9:00 hodin a končit budeme v úterý (20.9.) v 18:00 hodin.

Jako u ostatních kurzů, je možné přespání na místě. Podrobnější informace zašleme na požádání nebo po přihlášení.

Potřebujete poradit?

Pokud si nevíte rady s vyplněním kontaktního formuláře, kontaktujte nás.