Objednávka Tantsu 1:

TANTSU - úvod do ZEN Shiatsu 5. - 10.2.2021

Vzhledem k opatřením, která kvůli epidemii covid-19 nastala, byl kurz Tantsu v říjnu zrušen. Pevně věříme, že se v temto únorovém termínu setkáme.

TANTSU pochází ze Zen-Shiatsu a bylo inspirováno Haroldem Dullem. Je to podobná práce stělem jako při Watsu, tato terapie však osvobozuje tělo na zemi místo ve vodě. 

Studenti spojeni s dechem, budou prozkoumávat kreativní sled pozic a pohybů podobných józe ”Yoga-Contact-Stretching”. Naučíte se používat své tělo k protažení meridiánů, svalů a uvolňovat klouby, a při tom využívat energetické body, čakry. "TANTSU" session je volný styl, tanec i práce s tělem vedená dechem přijímajícího, čímž současně uvolňuje fyzické tělo a mysl a zárověň zvyšuje životní energii. Kurz je určen pro zájemce o studium Watsu a ostatních technik vodních terapií, maséry i pro každého, kdo pracuje s klienty s dotykem, nebo chce jako laik sdílet techniku s rodinou a přáteli.

TANTSU je zkušenost pro každého!  :)
 
Lektor:  Keli Procopio (WABA lektor - Itálie)

50 hodin kurzu

Cena: základní 13.000,- Kč

           při platbě předem 11.700,- Kč

Po přihlášení na kurz Vám bude zaslána faktura,sdělte nám prosím předem Vaše fakturační údaje.

Kurz bude probíhat v Českých Budjovicích, začneme v pátek (5.2.) v 16:00 hodin a končit budeme ve středu (10.2.) také v 16:00 hodin.

Jako u ostatních kurzů,je mozné přespání na místě. Podrobnější informace zašleme na požádání nebo po přihlášení.