Darina-kabardina Obchodní podmínky pro kurzy a terapie | Vodní terapie Watsu

Darina Kabardina (Dari Puspa Kabardina)
předseda výboru spolku Přátelé MILI FEST z. s.

 „V mém sebepoznání jsem narazila na stavy, které mi braly vnitřní sílu a způsobovaly únavu. Opakovaly se v periodě událostí a já nevěděla co s tím. Neustálý tok myšlenek způsoboval zahlcení mysli. Věděla jsem, že musím podstoupit terapii, která mi dá probuzení a propojení nevědomí do vědomí. Jedině tak vznikne pochopení těchto stavů a možnost s nimi pracovat. Podstoupila jsem WATSU. Na první pocit nikdy nezapomenu. Byl to pocit přijetí. Návrat do života. Celé tělo se uvolnilo. Svalové napětí zmizelo. Mysl se zklidnila. Po dlouhé době jsem zažila „prázdnou hlavu“. Kompletní uvolnění. Ucítila jsem, že to je přesně to, co moji klienti potřebují.“

Svou profesní kariéru zaměřuje na zápisy buněčných kódů a paměťové stopy jedince. Nachází možnosti odstranění latentních zápisů v období prenatálním, dospívání či dospělosti. Jak sama říká: „Stává se automechanik duše“. Přes mentální vedení sportovců, herců, zpěváků se stává i konzultantem lidem po kóma stavech či traumatických úrazech. Je zakladatelkou PUSPA masáže (terapeutická masáž seskládaná z východo-západních technik),která dokáže odkrýt primární zdravotní problém. Na základě svých životních zkušeností se začala zajímat o „psyché“ a „fyzis“. Vystudovala psychologii-grafologií v Brně. V roce 2016 se stává instruktorem jógy a instruktorem jógy se specializací Jóga pro zdravá záda.  Následně si své znalosti rozšiřuje o studium vývojové kineziologie.
V současné době je studentem vodní terapie WATSU® a studentem Vyšší odborné školy mediální tvorby Ostrava. Své autentické zkušenosti předává během kurzů, konzultací či víkendových pobytů.