Objednávka Tantsu 1:

TANTSU 1 - úvod do ZEN Shiatsu   4.- 8. 12. 2024

 Pro velký úspěch tohoto kurzu v roce 2021 i 2022 máme další termín tohoto kurzu vhodného nejen pro studenty Watsu, ale i pro širokou veřejnost. Opět si v dopřejeme relax na suchu a doplníme mozaiku informací k úplnému vdělání Watsu terapeutů :)

TANTSU pochází ze Zen-Shiatsu a bylo inspirováno Haroldem Dullem. Je to podobná práce stělem jako při Watsu, tato terapie však osvobozuje tělo na zemi místo ve vodě. 

Studenti spojeni s dechem, budou prozkoumávat kreativní sled pozic a pohybů podobných józe ”Yoga-Contact-Stretching”. Naučíte se používat své tělo k protažení meridiánů, svalů a uvolňovat klouby, a při tom využívat energetické body, čakry. "TANTSU" session je volný styl, tanec i práce s tělem vedená dechem přijímajícího, čímž současně uvolňuje fyzické tělo a mysl a zárověň zvyšuje životní energii. Kurz je určen pro zájemce o studium Watsu a ostatních technik vodních terapií, maséry i pro každého, kdo pracuje s klienty s dotykem, nebo chce jako laik sdílet techniku s rodinou a přáteli.

TANTSU je zkušenost pro každého!  :)
 
Lektor:  Keli Procopio (WABA lektor - Itálie)

50 hodin kurzu

Cena: základní 13.750,- Kč

           při platbě předem 12.250,- Kč

Po přihlášení na kurz Vám bude zaslána faktura, sdělte nám prosím předem Vaše fakturační údaje.

Kurz bude probíhat v Českých Budjovicích, začneme ve středu (4.12.) v 9:00 hodin a končit budeme v neděli (8.12.) v 18:00 hodin.

Podrobbnější informace postupně doplníme.

Těšíme se na společné chvíle, tentokrát na suchu :)

Vás Watsu-Czech tým

Potřebujete poradit?

Pokud si nevíte rady s vyplněním kontaktního formuláře, kontaktujte nás.