Gianni De Stefani (Švýcarsko)

Kurzy: WATSU® 1,2,3, OBA 1,2,3,  WOGA, 

WATSU® special needs, WATSU® meditace a mnohé další…

Vyučoval vodní sporty a byl trenérem dospělých švýcarských olympioniků, fyzioterapeut, instruktor třetího stupně WATSU®, instruktor OBA – tělesná práce pod vodou, vyvinul vlastní eutonický program, Wogu, Ai-chi a ostatní vodní terapie, které nacházejí využití v teplé vodě. Je autorem knihy WOGA a zakladatelem vzdělávacího institutu WOGA®– jóga ve vodě. Všechny uvedené disciplíny vyučuje po celém světě. Též se zabývá výzkumem vlastností vody.

Pomáhá šířit WATSU® v České republice, za jeho pomoc a podporu má náš velký dík. Je členem vedení WABA.

 Keli  Procopio (Itálie)

 Kurzy:  WATSU® 1,2,3, TANTSU, Dech pro WATSU®

 Svůj osobní a profesní růst začala velmi mladá, kvalifikovala se na         různé techniky včetně Shiatsu a Breathwork.  Před více než 20-ti lety se setkala s Haroldem Dullem a s ním vyrazila na cestu vodou.
 Je mezinárodní poradce pro výuku Watsu®.
 Spoluzakladatelka školy WATSU® v Itálii (Watsu® Italia), v současné době vyučuje v Itálii, Evropě a různých tropických rájích, kde je čistá voda zdrojem inspirace.
                Její  přístup k vodním terapiím je zaměřen na prožívání pocitů spojených s dýcháním a meditací, zkoumání potenciálu povědomí o vodním prvku.

Je členem Etické komise WABA a ESAC (komise pro vzdělávání)

 

Xavier Boisson (Francie)

vyučuje všechny úrovně Watsu®, Oceanic Bodywork Aqua® 1 a Tantsu™ již mnoho let. Pro naši škoul vyučuje TANDEM Watsu a Watsu pro těhotné.

Během cestování po Asii se stěmito vodními uměními setkal při pobytu v Indii na počátku roku 2000C a od té doby je pro ně naprosto nadšený.
Watsu se naučil od samotného Harolda Dulla, ale také od renomovaných mezinárodních učitelů jako Linda de Lehman, Alexander George, Shantam a mnoho dalších…
Jeho dovednosti jsou bohaté i na další praktiky, jako jsou mimo jiné Water Dance nebo Healing Dance. Je vysoce specializovaný na práci s těhotnými ženami a na práci s tělem pomocí dechu.

Po více než 12 letech strávených v Indii a Indonésii, kde našel země napomáhající rozvoji své práce, se vrátil žít do Francie, aby svou vášeň pro práci s tělem ve vodě sdílel a předával hlavně ve své rodné zemi. Jeho dlouholeté zkušenosti a jeho přísnost zaručují kvalitní učení, jeho radost ze sdílení, jeho humor a jeho hravý způsob předávání vám umožní užít si jeho výuku.