Gianni De Stefani (Švýcarsko)

Kurzy: WATSU® 1,2,3, OBA 1,2,3,  WOGA, 

WATSU® special needs, WATSU® meditace a mnohé další…

Vyučoval vodní sporty a byl trenérem dospělých švýcarských olympioniků, fyzioterapeut, instruktor třetího stupně WATSU®, instruktor OBA – tělesná práce pod vodou, vyvinul vlastní eutonický program, Wogu, He-chi a ostatní vodní terapie, které nacházejí využití v teplé vodě. Je autorem knihy WOGA a zakladatelem vzdělávacího institutu WOGA®– jóga ve vodě. Všechny uvedené disciplíny vyučuje po celém světě. Též se zabývá výzkumem vlastností vody.

Pomáhá šířit WATSU® v České republice, za jeho pomoc a podporu má náš velký dík. Je členem vedení WABA.

 Keli  Procopio (Itálie)

 Kurzy:  WATSU® 1,2,3, TANTSU, Dech pro WATSU®

 Svůj osobní a profesní růst začala velmi mladá, kvalifikovala se na         různé techniky včetně Shiatsu a Breathwork.  Před více než 20-ti lety se setkala s Haroldem Dullem a s ním vyrazila na cestu vodou.
 Je mezinárodní poradce pro výuku Watsu®.
 Spoluzakladatelka školy WATSU® v Itálii (Watsu® Italia), v současné době vyučuje v Itálii, Evropě a různých tropických rájích, kde je čistá voda zdrojem inspirace.
                Její  přístup k vodním terapiím je zaměřen na prožívání pocitů spojených s dýcháním a meditací, zkoumání potenciálu povědomí o vodním prvku.

Je členem Etické komise WABA

 Tomasz Zagorski (Polsko)

Kurz: Myofasciální uvolňování ve vodě, Duo WATSU®

   WATSU® 1,2,3

Tomasz Zagorski je původně učitelem tělesné výchovy a koučů atletiky. Jeho dalším vzděláním jsou sportovní terapie, různé typy masáží a manuální terapie. Svou doktorskou práci věnoval aplikaci WATSU® pro vytrvalostní atlety na Akademii tělesné výchovy v Krakowě. Myofasciální masáž ve vodě vyvinutá Tomaszem Zagorskim a Mariuszem Kurkowskim v roce 2013 je výsledkem mnoha let (15+) objevování vlastností pojivové tkáně (fascie) a terapeutického potenciálu ve vodním prostředí. Obsáhlá zkušenost v manuální terapii na suchu, stejně jako terapii ve vodě a analýza nejnovějších vědeckých studií umožnily vývoj teoretického základu konceptu a praktické metodologie této terapie.

Zasloužil se o šíření WATSU® v Polsku.  Je členem vedení  WABA.